ordu-protez-saç

Ordu Protez Saç

Protez saç konusunu araştırmaya başladığınıza göre, ya kendinizde ya da bir tanıdığınızda saç dökülmesi meydana gelmiş ve çözüm bulamamışsınızdır. Bazı sebeplerden kaynaklanan köklü saç dökülmelerinin doğal çözümü, maalesef ki bulunamamaktadır. Çözüm olarak da ya saç ekimi ya da protez saç tercih edilmektedir.

Saç ekimi yönteminde cerrahi müdahale gerektiği için, bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Üstelik istenilen sonucun tam olarak alınacağı da garanti edilememektedir. Protez saç yönteminde ise; cerrahi müdahaleye gerek olmadığı için herhangi bir ağrı, sızı ya da acı hissetmeden işleminiz gerçekleştirilir.

Ordu Protez Saç Hakkında

Ordu protez saç ekibi, sizin kendi saçınızı ve dökülme yaşadığınız bölgeyi tam anlamıyla inceleyecek ve size en uygun protezi uygulayacaktır. Bu konuda siz de söz hakkı sahibi olacaksınız elbette. Hangi uzunlukta istediğinizi, hangi saç şeklini istediğinizi, hangi renkte olmasını istediğinizi söyleyebilir; protezinizi kendi zevk ve taleplerinize göre yaptırabilirsiniz.

ordu protez saçProtez saçlarınız; gerçek insan saçından yapıldığı için duş alırken, fön çekerken vs. hiçbir sorun yaşamazsınız. Fakat her ne kadar gerçek insan saçından yapılsa da tamamen kendi derinizin altında olmayacağı için; kendi saçınız gibi uzama durumu olmayacaktır. Dolayısıyla yıpranma söz konusu olmaması için, bakımına önem vermeniz gerekiyor. Normal saç bakımınızda kullandığınız ürünler çok kaliteli değilse, protezden sonra kaliteli ürünler kullanmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca; Ordu protez saç ekibi tarafından belirlenecek, sizin düzeninize göre de değişen periyotlar halinde, düzenli bakım yaptırmalısınız.

PROTEZ SAÇ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Protez Saç Nedir?

Protez saç konusunda merak edilen ilk konu, protezin kullanımının zor olup olmadığıdır. Bu konuda içiniz sonuna kadar rahat olsun. Protezinizi de kendi saçınız gibi kullanabilirsiniz. Temizliğine ve bakımına özen gösterdiğiniz sürece; vermek istediğiniz şekli de verebilirsiniz.

Protez saç, kendi saçınızla bütünleşeceği için, dışarıdan bakınca belli olma durumu da söz konusu değildir. Toplum içinde ayırt edilemeyecek, son derece doğal ve gerçek saçınız olacaktır.

Protez saç uygulamasını tercih ettiğinizde, bu protezi istediğiniz zaman çıkarma lüksüne da sahip olacaksınız. Derinizin altına herhangi bir müdahale söz konusu olmadan, sadece özel sabitleme bantları ile deri üzerine sabitlendiği için,  artık istemediğiniz zaman çıkarma durumunuz olacaktır.

Protez saçların kullanım süresi de en çok merak edilen konulardandır. Protezin kullanım süresi aslında biraz da size bağlıdır. Elbette protezler kalıcı ve ömürlük değildir. Fakat kullanım süresinin uzatılması sizin gösterdiğiniz özene bağlıdır. Saçlarınızın günlük bakımına ve dönemsel özel bakımlarına ne kadar özen gösterirseniz, o kadar uzun süreli kullanırsınız.

Protez saç uygulamasında herhangi bir yan etki oluşup oluşmayacağı da elbette akla takılacaktır. Ordu protez saç ekibinin ince ayrıntılara dikkat ederek gerçekleştireceği ağrısız ve acısız operasyon sonrasında, herhangi bir yan etki de söz konusu olmayacaktır.

Ordu protez saç ile, tamamen içiniz rahat bir şekilde protez saç uygulamasını tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları da sorabilir, gönül rahatlığı ile yeni saçlarınızı emanet edebilirsiniz.

Orduda Protez Yaptırmak İçin İletişim